Матриця для Apple

Виберіть серію вашого ноутбука:
Працювати з ноутбуком без нормальної матриці досить складно, ви або не бачите частину зображення, або ви можете все прочитати і розглянути, але очі вже через 10 хвилин будуть боліти так, ніби ви просиділи за комп'ютером кілька годин. Є ще один більш приємний варіант – підключити ноутбук до зовнішнього монітора, так ви зможете зробити всю роботу і очі не втомляться більш звичайного, але такий спосіб хороший, тільки для стаціонарного використання, коли ви весь час сидите на одному місці. Більшість користувачів ноутбуків вибирають портативні комп'ютери не для того щоб ними користуватися тільки сидячи за столом вдома, а для того щоб їх можна було завжди взяти з собою, переносити з місця на місце і працювати в будь-якому зручному місці або положенні. Але коли ви прив'язані до телевізора або монітора, то це все стає неможливим, тому, щоб повернуться звичному режиму роботи з комп'ютером, необхідно замінити його матрицю Apple на нову.

Як купити матрицю до ноутбука Apple?

В інтернет-магазині «4apple» ви можете купити матрицю орієнтуючись на номер моделі свого ноутбука, який ви знайдете на корпусі або в документах на нього. Потім виберіть його номер у списку на сторінці і відразу перейдете до сумісного дисплея. Якщо ж вам не вдалося знайти його, введіть номер моделі і назву комплектуючої в пошуковий рядок на сайті і натисніть «Enter». Перед вами з'явиться весь список, що за своїми параметрами будуть повністю відповідати вимогам ноутбука, але якщо у вас є сумніви, ви завжди можете перевірити їх самостійно на сторінці товару або ж уточнити цю інформацію у менеджерів магазину.
 
Також, ви можете замовити установку матриці для Apple на ноутбук в одному з офісів в Києві або Одесі (пропозиція дійсно тільки для покупців). Для цього необхідно зв'язатися з операторами за телефонами вказаними внизу сторінки і домовитися про точний час і уточнити наявність необхідної Вам матриці Apple.

Якість і гарантії екрану ноутбука Apple

Всі комплектуючі представлені в нашому каталозі виготовлені з якісних і надійних матеріалів, тому, до кожного з них ми видаємо гарантійний талон, що послужить цьому доказом. Купуючи у нас, ви завжди можете бути повністю впевнені у високій якості зображення і повної сумісності пристрою, в іншому випадку, протягом 14 днів ви завжди маєте можливість обміняти або повернути матрицю в магазин, якщо вона не підійшла, за умови, що товар і упаковка не були пошкоджені.
Бажаємо хороших покупок!